Ładowanie

Szukaj w serwisie

+

O nas - Słoneczny Dom

Rolety i Markizy - Wrocław i okolice


Dlaczego z nami:

  • Zawsze Cię wysłuchamy, dostosujemy się do Twoich potrzeb.
  • Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie, ponieważ mamy ponad 20-letnie doświadczenie.
  • Liczymy się z Twoim czasem, dlatego dotrzymujemy terminów.


A ponadto:

  • Dbamy o Twój dom, zabezpieczamy miejsce montażu foliami i kartonami.
  • Nasi monterzy zawsze sprzątają odkurzaczem przemysłowym.
  • Troszczymy się o sprawność produktów poprzez profesjonalny serwis.

Jak pracujemy?


Wyceny i doradztwo są bezpłatne. Zapraszamy Cię do podania jak największej ilości informacji o Twoich planach. Mile widziane zdjęcia gdzie będzie realizacja. Wtedy będziemy mogli zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Jeżeli nie jest jeszcze podpisana umowa lub wpłacona zaliczka to za dojazd na pomiar / oględziny pobieramy opłatę 150zł (cena dotyczy odległości do około 20km od biura firmy). Kwota ta jest odliczana od wartość zlecenia jeżeli w późniejszym czasie zdecydujesz się na współpracę z nami.

Spisujemy umowę w której zawarte są wszystkie szczegóły współpracy. Dbamy w ten sposób o Twoje bezpieczeństwo.

Realizacja zamówienia następuje w okresie zależnym od produkcji i dostawy komponentów. W sezonie wysokim (marzec-październik) czas oczekiwania to około 4-6 tygodni, w sezonie niskim (listopad-luty) to około 2-4 tygodni.

Warunkiem uruchomienia zlecenia jest wpłata zaliczki 75% (towar) wartości zamówienia. Pozostała płatność 25% (montaż) rozliczamy w dniu montażu lub najpóźniej w ciągu kilku dni od zakończenia montażu. Zapraszamy do wpłaty zaliczki 100%, otrzymasz wtedy rabat 2% do zamówienia.

Na nasz montaż udzielana jest gwarancja 2 lata, dostarczone produkty objęte są gwarancją wg. warunków producenta (2-7 lat).

Klienci piszą o nas

Słoneczny - Dom Rolety i Markizy

Firma wykonała u mnie żaluzje okienne zewnętrzne oraz pergolę tarasową - montaż w/do istniejącej, wykończonej elewacji. Pełen profesjonalizm od samego początku do końca. Zaczynając od doboru systemów, poprzez pomiar i projekt (w przypadku pergoli nie było to łatwe zadanie), w końcu montaż i uruchomienie. Pergola była wyzwaniem wykonanym bezbłędnie i solidnie. Z resztą włożenie żaluzji zewnętrznych w istniejącą warstwę ocieplenia tak by nic przy okazji nie uszkodzić również do łatwych nie należało. Ogólnie sukces w 100%.
M.O.

Polecam. Zamówiliśmy rolety zewnętrzne. Jesteśmy zadowoleni, wszystkie prace przebiegły sprawnie. Ekipa montażowa spoko, zostawili po sobie porządek. Dobry kontakt z właścicielem, fajnie doradził rozwiązanie zabudowy balkonu.
T.M.

Prace wykonane dokładnie i czysto - włącznie z wywozem wszystkich śmieci jakie powstały. Nic nie zostało "przy okazji" uszkodzone dzięki starannemu zabezpieczaniu okien, tarasu, ścian... a na koniec wysprzątane tak, że ciężko było znaleźć 1 kulkę styropianu w trawniku.
B.O.

Zdecydowanie polecam. Na każdym etapie realizacji pełen profesjonalizm. Od wyceny do montażu wszystko tak jak powinno być.
W.T.

Witam, firma "Słoneczny dom" dostarczała dla mnie usługę wykonania oraz montażu markizy tarasowej. Wrażenia : Sprawne i rzetelne (nie nachalne) doradztwo przy wyborze rozwiązania. Rynkowa cena, Wysokiej jakości materiał (stelaż, poszycie, napędy do wyboru) przy jednoczesnej dostępności opcji od ekonomicznej do premium. Dostawa i montaż w określonym wcześniej terminie. -Czysty i szybki montaż. Sprawny kontakt podczas wyboru rozwiązania jak i w trakcie oczekiwania na dostawę i montaż. Porównując na tle 2 innych firm w których weryfikowałem ceny i zakres usług i jakość proponowanych materiałów słoneczny dom wypadł w moim konkretnym przypadku najlepiej.
Ł.M.

Rewelacja! Pan zjadł zęby na roletach, chętnie doradza, pomaga. Życzę sobie aby każda firma miała takie podejście do klienta. Gorąco polecam! (ten od śrubek). Pozdrawiam
P.W.

Absolutna 5 ! A jak byłaby taka możliwość to i 5+. Firma Słoneczny Dom Wrocław cechuje się ogromną kulturą pracy i doradztwa. Szybko, merytorycznie, sprawnie, rzetelnie, estetycznie i bez żadnego najmniejszego zarzutu. Polecam serdecznie każdemu!
M.Ż.

Wiedza co robią, zostawiają po sobie porządek, nie trzeba patrzeć im na ręce. Mogę jedynie Polecić.
B.P


Realizacje

Słoneczny Dom - Rolety i Markizy
Top