Ładowanie

Szukaj w serwisie

+

Pergole segmentowe

Pergole segmentowe

Pergole segmentowe to idealne zabezpieczenie tarasu na każdą porę roku. Chronią przed wiatrem, silnym słońcem i deszczem. Pergole segmentowe wyglądają bardzo efektownie i nowocześnie. Gdy nie masz potrzeby korzystania z zadaszenia, tkanina składowana jest w formie fałd po jednej ze stron pergoli. Już dziś wybierz swoją wymarzoną konstrukcję oraz odpowiednie wyposażenie, a przestrzeń pod pergolą stanie się Twoim ulubionym miejscem do wypoczynku!

Nowoczesne pergole segmentowe


Co to są pergole segmentowe? To aluminiowe konstrukcje z przesłoną wykonaną z tkaniny wodoodpornej z umocowanymi poprzecznie aluminiowymi prowadnicami. Tkanina tworzy zsuwany dach, który jest wykonany z poprzeczek i rozpiętych pomiędzy nimi, specjalnie wzmocnionych poszyć. Można powiedzieć, że pod względem estetycznym pergole segmentowe są podobne do rolet rzymskich. Konstrukcja pergoli może być zarówno zamontowana przy ścianie na dwóch słupach, jak i wolnostojąca na 4 słupach. W zależności od wybranego sposobu montażu, dach pergoli będzie składany w kierunku ściany budynku (w przypadku montażu przyściennego) lub w dowolnym kierunku (w montażu wolnostojącym). By pergole segmentowe skutecznie odprowadzały wodę do rynny, a następnie przez słupy, stosuje się nachylenie minimum 4–8 stopni. Gdy dodatkowo wyposażysz pergole segmentowe w odpowiedniesterowanie, markizy pionowe, żaluzje, oświetlenie czy ogrzewanie, będziesz mógł wypocząć w komfortowym otoczeniu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!

Czy warto montować pergole segmentowe?


Pergole segmentowe sprawdzają się doskonale jako ochrona przed promieniowaniem słonecznym, porywami wiatru oraz deszczem. Jakie tkaniny wykorzystuje się w pergolach segmentowych? Na pokrycie dachu wykorzystuje się tkaniny PCV, które w niczym nie przypominają stosowanych niegdyś folii. Współczesne tkaniny używane przez renomowanych producentów są niezwykle efektowne, a niektóre z nich przypominają swym wyglądem tkaniny naturalne. Dostępne w naszej ofercie pergole segmentowe mogą być montowane jednostronnie do budynku lub powstać jako konstrukcje wolnostojące, ze swobodą zabudowywania boków. W pergolach segmentowych woda opadowa jest odprowadzana w kierunku spadku, najczęściej na rynnę i następnie w kierunku słupów. Jeśli masz w ogrodzie konstrukcję aluminiową, skontaktuj się z nami, byśmy ocenili, czy może ona stanowić element pergoli segmentowej.

Dlaczego warto nas wybrać?


Nasza firma działa w branży już od ponad 20 lat. Z radością dzielimy się zdobytym doświadczeniem z naszymi Klientami, dlatego jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie odpowiednią konstrukcję pergoli. W trakcie pracy zwracamy szczególną uwagę na czystość, więc zabezpieczamy miejsce montażu foliami i kartonami. Nasi monterzy zawsze dysponują też odkurzaczem przemysłowym. Troszczymy się o sprawność naszych konstrukcji poprzez ich profesjonalny serwis. Spisujemy wspólnie z Klientem umowę, w której są zawarte wszystkie szczegóły naszej współpracy. Dbamy w ten sposób o Twoje bezpieczeństwo.

Zachęcamy Cię do podania jak największej ilości informacji o Twoich planach. Mile widziane są zdjęcia miejsca, w którym ma zostać postawiona konstrukcja – będziemy mogli zaproponować Ci odpowiednie rozwiązanie. Realizacja zamówienia następuje w okresie zależnym od produkcji i dostawy komponentów. W sezonie wysokim (marzec-październik) czas oczekiwania to około 4–6 tygodni, a w sezonie niskim (listopad–luty) to około 2–4 tygodni. Na nasz montaż udzielana jest gwarancja na 2 lata, a elementy pergoli objęte są gwarancją według warunków producenta przez okres 2–7 lat. Sprawdź w naszej ofercie, jakie konkretne rozwiązania stosujemy. Zapraszamy Cię również do kontaktu – doradzimy Ci, co najlepiej sprawdzi się w Twoim domu.

klucz

Gwarancja


Gwarancja obejmuje usługi serwisowe oraz wymienione produkty. Produkty zakupione w naszej firmie (rolety, żaluzje, markizy, silniki, sterowania) serwisowane są bezpłatnie w oparciu o warunki gwarancyjne danego produktu - gwarancja od 2 do 5 lat.
Usługi pogwarancyjne objęte są rękojmią przez okres od 1 do 3 miesięcy w zależności od stanu urządzenia, które jest naprawiane. W sytuacjach szczególnych, w usługach pogwarancyjnych (np. produkt jest bardzo zniszczony) firma Słoneczny Dom może:

  • Skrócić okres rękojmi na usługę naprawy.
  • Nie udzielić gwarancji.
  • Nie podejmować się napraw pogwarancyjnych.

Chcesz wiedzieć więcej, brakuje potrzebnych informacji?

Zadzwoń: +48 71 360 81 37

Napisz: biuro@slonecznydom.com


Realizacje

Słoneczny Dom - Rolety i Markizy

O nas

Słoneczny Dom - Rolety, Żaluzje i Markizy

Polecam. Zamówiliśmy rolety zewnętrzne. Jesteśmy zadowoleni, wszystkie prace przebiegły sprawnie. Ekipa montażowa spoko, zostawili po sobie porządek. Dobry kontakt z właścicielem, fajnie doradził rozwiązanie zabudowy balkonu.
T.M.

Prace wykonane dokładnie i czysto - włącznie z wywozem wszystkich śmieci jakie powstały. Nic nie zostało "przy okazji" uszkodzone dzięki starannemu zabezpieczaniu okien, tarasu, ścian... a na koniec wysprzątane tak, że ciężko było znaleźć 1 kulkę styropianu w trawniku.
B.O.

Zdecydowanie polecam. Na każdym etapie realizacji pełen profesjonalizm. Od wyceny do montażu wszystko tak jak powinno być.
W.T.

Rewelacja! Pan zjadł zęby na roletach, chętnie doradza, pomaga. Życzę sobie aby każda firma miała takie podejście do klienta. Gorąco polecam! (ten od śrubek). Pozdrawiam.
P.W.

Absolutna 5 ! A jak byłaby taka możliwość to i 5+. Firma Słoneczny Dom Wrocław cechuje się ogromną kulturą pracy i doradztwa. Szybko, merytorycznie, sprawnie, rzetelnie, estetycznie i bez żadnego najmniejszego zarzutu. Polecam serdecznie każdemu!
M.Ż.

Wiedza co robią, zostawiają po sobie porządek, nie trzeba patrzeć im na ręce. Mogę jedynie Polecić.
B.P

Top