Ładowanie

Szukaj w serwisie

+

Żaluzje fasadowe

Rolety, Żaluzje, Markizy – Wrocław i okolice


Żaluzje fasadowe to nowoczesne osłony okien, witryn oraz dużych przeszklonych powierzchni. Chronią wnętrze przed promieniami słonecznymi, nie dopuszczając do wzrostu temperatury w pomieszczeniach. Zabezpieczają Twój dom, mieszkanie, biznes.


Dzięki bezpiecznemu montażowi żaluzje zewnętrznych zyskasz:

  • Poczucie bezpieczeństwa
  • Intymność i komfort
  • Spokojny sen

Dodatkowo unikniesz:

  • Letniego upału i chłodu zimą
  • Dokuczliwego hałasu
  • Wysokich rachunkówSterując kątem pochylenia lameli (poziomych profili) decydujemy o ilości światła i energii słonecznej, jaka poprzez żaluzje może przeniknąć do wnętrza pomieszczenia. Zabezpieczamy wnętrza przed nadmiernym ogrzaniem przez słońce. Lamele pochylają się w zakresie 0-90 stopni lub 0-180 stopni. Kąt nachylenia zależy od kształtu lameli.
Ruchome elementy poziome – lamele – pozwalają płynnie regulować dopływ światła i ciepła. Jest kilka typów lameli o szerokości od 50 mm do 90 mm: o przekroju łukowym typu "C", lekko falowanym "S" lub profilowanym typu "Z".Żeby żaluzje zachowały sztywność wyposaża się je w prowadnice linkowe lub listwowe. Prowadnice zabezpieczają przed dużym wiatrem.


Zwinięty pakiet żaluzji chowa się do kasety, która może być wykonana z giętej lub tłoczonej blachy aluminiowej. Kaseta chroni zwiniętą żaluzję przez zabrudzeniem. Żaluzje fasadowe można montować na elewacji, we wnękach oraz w zabudowie podtynkowej.Żaluzje fasadowe zbudowane są ze specjalnych materiałów: aluminium, stal cynkowa oraz tworzywa sztuczne. Komponenty żaluzji są odporne na czynniki atmosferyczne. Lamele i elementy konstrukcyjne dostępne są w różnych kolorach.


Żaluzje fasadowe (lamele, prowadnice i kasetę) można zamówić też w dowolnym kolorze wg. palety RAL.


Sterowanie – obsługa żaluzji fasadowych

Rolety, Żaluzje, Markizy – Wrocław i okolice

Obsługa żaluzji

Żaluzje obsługuje się ręcznie za pomocą korby lub elektrycznie – silnik sterowany włącznikiem ściennym, pilotem lub przez internet aplikacją na smartfon, tablet lub komputer.


Automatyka pogodowa

Czujniki: wiatrowy i słoneczny zabezpieczają przed nadmiernym wiatrem lub słońcem. Po przekroczeniu ustawionego parametru wysyłany jest sygnał do silnika z odpowiednim poleceniem. Gdy wieje wiatr czujnik wiatru daje sygnał do silnika z poleceniem podniesienia żaluzji. Czujnik słońca wysyła sygnał opuszczenia gdy wzrasta promieniowanie. Twój dom, mieszkanie, biznes jest wtedy w pełni zabezpiecznony.


Automatyka godzinowa

Żaluzje mogą współpracować z zegarem. W zaprogramowanym czasie osłona wykona otwarcie, a po osiągnięciu wyznaczonej godziny – zamknie się. Podczas Twojej nieobecności zegar może symulować obecność osób we wnętrzach. Zabezpiecza Twój dom przed intruzami.


Montaż żaluzji fasadowych

Rolety, Żaluzje, Markizy – Wrocław i okolice

Firma Słoneczny Dom wykonuje sprzedaż i montaż produktów - żaluzje fasadowe, silniki, sterowania oraz komponenty żaluzji: prowadnice, kasety, blachy, przekładnie. Prowadzimy usługi naprawy i serwisu żaluzji: regulacje, programowanie silników i sterowania, wymianę komponentów – drabinek, tasiemek, przekładni. Ze względu na gwarancję preferujemy serwis na terenie miasta Wrocław i okolic.


Chcesz wiedzieć więcej, brakuje potrzebnych informacji?

Zadzwoń: +48 71 360 81 37

Napisz: biuro@slonecznydom.com


Realizacje

Słoneczny Dom - Rolety i Markizy
Pokaż wszystkie

O nas

Słoneczny Dom - Rolety, Żaluzje i Markizy

Polecam. Zamówiliśmy rolety zewnętrzne. Jesteśmy zadowoleni, wszystkie prace przebiegły sprawnie. Ekipa montażowa spoko, zostawili po sobie porządek. Dobry kontakt z właścicielem, fajnie doradził rozwiązanie zabudowy balkonu.
T.M.

Prace wykonane dokładnie i czysto - włącznie z wywozem wszystkich śmieci jakie powstały. Nic nie zostało "przy okazji" uszkodzone dzięki starannemu zabezpieczaniu okien, tarasu, ścian... a na koniec wysprzątane tak, że ciężko było znaleźć 1 kulkę styropianu w trawniku.
B.O.

Zdecydowanie polecam. Na każdym etapie realizacji pełen profesjonalizm. Od wyceny do montażu wszystko tak jak powinno być.
W.T.

Rewelacja! Pan zjadł zęby na roletach, chętnie doradza, pomaga. Życzę sobie aby każda firma miała takie podejście do klienta. Gorąco polecam! (ten od śrubek). Pozdrawiam.
P.W.

Absolutna 5 ! A jak byłaby taka możliwość to i 5+. Firma Słoneczny Dom Wrocław cechuje się ogromną kulturą pracy i doradztwa. Szybko, merytorycznie, sprawnie, rzetelnie, estetycznie i bez żadnego najmniejszego zarzutu. Polecam serdecznie każdemu!
M.Ż.

Wiedza co robią, zostawiają po sobie porządek, nie trzeba patrzeć im na ręce. Mogę jedynie Polecić.
B.P

Top