Ładowanie

Szukaj w serwisie

+

Żaluzje fasadowe

Rolety, Żaluzje, Markizy – Wrocław i okolice


Żaluzje fasadowe to nowoczesne osłony okien, witryn oraz dużych przeszklonych powierzchni. Chronią wnętrze przed promieniami słonecznymi, nie dopuszczając do wzrostu temperatury w pomieszczeniach. Zabezpieczają Twój dom, mieszkanie, biznes.


Dzięki bezpiecznemu montażowi żaluzje zewnętrznych zyskasz:

  • Poczucie bezpieczeństwa
  • Intymność i komfort
  • Spokojny sen

Dodatkowo unikniesz:

  • Letniego upału i chłodu zimą
  • Dokuczliwego hałasu
  • Wysokich rachunkówSterując kątem pochylenia lameli, decydujemy o ilości światła i energii słonecznej, jaka poprzez szybę może przeniknąć do wnętrza pomieszczenia. Zabezpieczamy wnętrza przed nadmiernym ogrzaniem przez słońce.
Ruchome elementy poziome – lamele – pozwalają płynnie regulować dopływ światła i ciepła. Jest kilka typów lameli o szerokości od 50 mm do 90 mm: o przekroju łukowym typu "C", lekko falowanym "S" lub profilowanym typu "Z".Żeby żaluzja zachowała sztywność wyposaża się w prowadnice linkowe lub listwowe. Prowadnice zabezpieczają przed dużym wiatrem.


Zwinięty pakiet żaluzji chowa się do skrzyni, która może być wykonana z giętej blachy lub do kasety z tłoczonego aluminium. Kaseta chroni zwiniętą żaluzję przez zabrudzeniem. Żaluzje fasadowe można montować na elewacji, we wnękach oraz w zabudowie podtynkowej.Żaluzje fasadowe zbudowane są ze specjalnych materiałów: aluminium, stal cynkowa oraz tworzywa sztuczne. Komponenty żaluzji są odporne na czynniki atmosferyczne. Lamele i elementy konstrukcyjne dostępne są w różnych kolorach.


Żaluzje fasadowe (lamele, prowadnice i kasetę) można zamówić też w dowolnym kolorze wg. palety RAL.


Sterowanie – obsługa żaluzji fasadowych

Rolety, Żaluzje, Markizy – Wrocław i okolice

Obsługa żaluzji

Żaluzje obsługuje się ręcznie za pomocą korby lub elektrycznie – silnik sterowany włącznikiem ściennym, pilotem lub przez internet aplikacją na smartfon, tablet lub komputer.


Automatyka pogodowa

Czujniki: wiatrowy i słoneczny zabezpieczają przed nadmiernym wiatrem lub słońcem. Po przekroczeniu ustawionego parametru wysyłany jest sygnał do silnika z odpowiednim poleceniem. Gdy wieje wiatr czujnik wiatru daje sygnał do silnika z poleceniem zwinięcia. Czujnik słońca wysyła sygnał rozłożenia gdy wzrasta promieniowanie. Twój dom, mieszkanie, biznes jest wtedy w pełni zabezpiecznony.


Automatyka godzinowa

Żaluzje mogą współpracować z zegarem godzinowym. W zaprogramowanym czasie osłona wykona otwarcie, a po osiągnięciu wyznaczonej godziny – zamknie się. Podczas Twojej nieobecności zegar może symulować obecność osób we wnętrzach. Zabezpiecza Twój dom przed intruzami.


Montaż żaluzji fasadowych

Rolety, Żaluzje, Markizy – Wrocław i okolice

Firma Słoneczny Dom wykonuje sprzedaż i montaż produktów - żaluzje fasadowe, silniki, sterowania oraz komponenty żaluzji: prowadnice, kasety, blachy, przekładnie. Prowadzimy usługi naprawy i serwisu żaluzji: regulacje, programowanie silników i sterowania, wymianę komponentów – drabinek, tasiemek, przekładni. Ze względu na gwarancję preferujemy serwis na terenie miasta Wrocław i okolic.


Chcesz wiedzieć więcej, brakuje potrzebnych informacji?

Zadzwoń: +48 71 360 81 37

Napisz: biuro@slonecznydom.com


Realizacje

Słoneczny Dom - Rolety i Markizy
Pokaż wszystkie

Nasi Dostawcy

Słoneczny Dom - Rolety, Żaluzje i Markizy
logo somfy
logo doskonalemarkizy
logo selt
logo portosrolety
logo dragon gda
logo anwis
logo rolety aluprof
Top