Ładowanie

Szukaj w serwisie

+

Pergole lamelowe

Pergole lamelowe

Pergole lamelowe zostały zaprojektowane z myślą o tych osobach, które cenią sobie wysoką jakość i przystępną cenę. To nowoczesne i estetyczne konstrukcje wykonane z aluminium, które są wyposażone w praktyczny system sterowania. Nasze pergole lamelowe są dostępne w wersji przyściennej (tarasowej) i wolnostojącej (ogrodowej), a cała konstrukcja jest wyposażona w system odprowadzania wody. Ruchome lamele są sterowane elektrycznie. 

Istnieje również możliwość zastosowania automatyki pogodowej. Co to oznacza? Zespół czujników (wiatru, opadów, temperatury) współpracujących ze stacją pogodową sprawia na przykład, że dach pergoli zamknie się, gdy zacznie padać deszcz albo lamele rozchylą się w przypadku bardzo silnego wiatru.

Pergole lamelowe na taras


Pergole lamelowe mają dach wykonany z płaskich piór o szerokości około 20–25 cm, które obracają się w zakresie 90 stopni. Regulując pochyleniem lameli, decydujesz o ilości światła, które przeniknie pod dach pergoli. Możemy zamontować lamele prostopadle lub równolegle do budynku. Mają one od góry specjalny kanalik, dzięki któremu woda nie gromadzi się na nich po deszczu. Woda opadowa odprowadzana jest na belki pergoli, które funkcjonują jako rynny, a następnie do słupów. Powoduje to, że pergola w wysokim stopniu zabezpiecza taras przed deszczem. Jedynie w trakcie ulewy, której towarzyszy porywisty wiatr,mogą pojawić się niewielkie wykroplenia pomiędzy piórami pergoli.

W oferowanych przez nas pergolach lamelowych zastosowano najnowszą technologię wózków jezdnych i wbudowano napęd elektryczny, który zapewnia komfortową i wydajną pracę całego systemu. Jesteśmy w stanie dopasować pergole lamelowe do Twoich potrzeb. 

Jakie są sposoby montażu pergoli? Konstrukcja pergoli może być zainstalowana przy ścianie i wsparta o 1–2 słupy, a może być również niezależną konstrukcją na 4 słupach. Połączymy dla Ciebie pergole lamelowe w różne kształty i układy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i informacjamio firmie!

Nowoczesne pergole lamelowe


Pergole lamelowe są wyjątkowo wszechstronnym rozwiązaniem – mogą być w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Jakie korzyści przynoszą pergole lamelowe? Osłona w postaci pergoli zabezpieczy Cię przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki możliwości obracania piór pozwoli na dostosowanie ilości promieniowania słonecznego, przy jednoczesnym wentylowaniu całej przestrzeni tarasu. Poza tym, że pergole lamelowe są wysoce funkcjonalne, przewyższają również pod względem estetycznym większość podobnych rozwiązań na rynku. Pergole lamelowe pozwolą Ci w pełni korzystać z tarasu – nawet podczas deszczu czy silniejszego wiatru! Oferujemy wiele systemów pergolowych, które dopasujemy do Twoich potrzeb dzięki temu, że pergole lamelowe są modułowe. Nasze usługi kierujemy do Klientów z Wrocławia i okolic. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pergoli lamelowych, zapraszamy do kontaktu!

Profesjonalny montaż pergoli lamelowych


Naszym priorytetem jest wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów. W trakcie pracy zwracamy szczególną uwagę na dbałość o Twój dom i mienie – zabezpieczamy miejsce montażu pergoli foliami i kartonami. Nasi monterzy korzystają z odkurzaczy przemysłowych, byś po skończonej pracy mógł od razu cieszyć się wspaniałym efektem. Profesjonalny serwis, który oferujemy, zatroszczy się o sprawność całej konstrukcji. Bezpłatnie wycenimy planowaną przez Ciebie konstrukcję i doradzimy, w jaki sposób najlepiej ją zrealizować. Skontaktuj się z nami, a wspólnie obejrzymy nasze dotychczasowerealizacje. Zapraszamy Cię do podania jak największej ilości informacji o Twoich planach. Mile widziane są zdjęcia miejsca, w którym nastąpi montaż. Wpływ na terminy realizacji ma proces produkcji i dostawy poszczególnych elementów. Na nasz montaż udzielamy 2-letniej gwarancji, a poszczególne komponenty objęte są gwarancją producenta przez okres od 2 do 7 lat.

klucz

Gwarancja


Gwarancja obejmuje usługi serwisowe oraz wymienione produkty. Produkty zakupione w naszej firmie (rolety, żaluzje, markizy, silniki, sterowania) serwisowane są bezpłatnie w oparciu o warunki gwarancyjne danego produktu - gwarancja od 2 do 5 lat.
Usługi pogwarancyjne objęte są rękojmią przez okres od 1 do 3 miesięcy w zależności od stanu urządzenia, które jest naprawiane. W sytuacjach szczególnych, w usługach pogwarancyjnych (np. produkt jest bardzo zniszczony) firma Słoneczny Dom może:

  • Skrócić okres rękojmi na usługę naprawy.
  • Nie udzielić gwarancji.
  • Nie podejmować się napraw pogwarancyjnych.

Chcesz wiedzieć więcej, brakuje potrzebnych informacji?

Zadzwoń: +48 71 360 81 37

Napisz: biuro@slonecznydom.com


Realizacje

Słoneczny Dom - Rolety i Markizy

O nas

Słoneczny Dom - Rolety, Żaluzje i Markizy

Polecam. Zamówiliśmy rolety zewnętrzne. Jesteśmy zadowoleni, wszystkie prace przebiegły sprawnie. Ekipa montażowa spoko, zostawili po sobie porządek. Dobry kontakt z właścicielem, fajnie doradził rozwiązanie zabudowy balkonu.
T.M.

Prace wykonane dokładnie i czysto - włącznie z wywozem wszystkich śmieci jakie powstały. Nic nie zostało "przy okazji" uszkodzone dzięki starannemu zabezpieczaniu okien, tarasu, ścian... a na koniec wysprzątane tak, że ciężko było znaleźć 1 kulkę styropianu w trawniku.
B.O.

Zdecydowanie polecam. Na każdym etapie realizacji pełen profesjonalizm. Od wyceny do montażu wszystko tak jak powinno być.
W.T.

Rewelacja! Pan zjadł zęby na roletach, chętnie doradza, pomaga. Życzę sobie aby każda firma miała takie podejście do klienta. Gorąco polecam! (ten od śrubek). Pozdrawiam.
P.W.

Absolutna 5 ! A jak byłaby taka możliwość to i 5+. Firma Słoneczny Dom Wrocław cechuje się ogromną kulturą pracy i doradztwa. Szybko, merytorycznie, sprawnie, rzetelnie, estetycznie i bez żadnego najmniejszego zarzutu. Polecam serdecznie każdemu!
M.Ż.

Wiedza co robią, zostawiają po sobie porządek, nie trzeba patrzeć im na ręce. Mogę jedynie Polecić.
B.P

Top