Ładowanie

Szukaj w serwisie

+

Naprawa, serwis - rolet, żaluzji i markiz

Rolety i Markizy - Wrocław i okolice Słoneczny Dom
klucz

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo poprzez profesjonalny serwis. Zajmujemy się naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną rolet, markiz i żaluzji oraz sterowań ręcznych i elektrycznych. Konserwujemy posiadane przez Ciebie osłony oraz wymieniamy pojedyncze elementy. Prowadzimy serwis i naprawę silników, pilotów, sterowników oraz centralnego sterowania. Specjalizujemy się w serwisie produktów firmy Somfy.

Ze względu na Twój komfort serwis i naprawy rolet, żaluzji i markiz wykonujemy na terenie miasta Wrocław i najbliższych okolic.

klucz

Koszt naprawy


Wycena naprawy zależy od rodzaju uszkodzenia oraz kosztów części.
Koszt naprawy to kwota od 180 zł + koszt części.

Kwota obejmuje:

  • Oględziny – 80 zł.
  • Naprawę 1 produktu np. 1 rolety – 100 zł.

Przy większej ilości naprawianych elementów cena ustalana jest indywidualnie. Wstępnie możemy podać koszty po konsultacji telefonicznej lub e-mailowej. Dokładną kalkulację wykonujemy na miejscu, po przyjeździe serwisanta. Koszt opłaty za wycenę serwisu/oględziny na miejscu (przyjazd serwisanta) to kwota 80zł. Powyższe kwoty dotyczą Wrocławia i najbliższych okolic. Przy dalszych odległościach doliczamy opłatę za dojazd lub nie podejmujemy się napraw.

klucz

Czas oczekiwania


Czas oczekiwania na serwis jest uzależniony od sezonu oraz odległości od domu klienta. Standardowo na przyjazd czeka się od 2 do 10 dni. W sezonie wysokim - od kwietnia do października – czas oczekiwania może znacznie się wydłużyć ze względu na ilość zamówień lub możemy czasowo nie podejmować się pogwarancyjnych napraw. Niektóre elementy, jak płaszcze roletowe, poszycia markizowe czy silniki i piloty wymagają zamówienia i dłuższego czasu oczekiwania. W pierwszej kolejności obsługujemy serwisy gwarancyjne, następnie pogwarancyjne. Produkty niemontowane przez naszą firmę obsługujemy w zależności od ilości bieżących prac.

klucz

Płatność


Za serwis płaci się przede wszystkim gotówką. Możliwe są inne sposoby płatności, należy to jednak wcześniej uzgodnić z biurem handlowym.

klucz

Dokumenty


Serwisant wystawia protokół techniczny oraz kwituje potwierdzenie wpłaty. Po zaksięgowaniu płatności wystawiamy paragon lub fakturę, które są do odbioru w biurze. Na życzenie klienta, dokumenty możemy przesłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną.

klucz

Gwarancja


Gwarancja obejmuje usługi serwisowe oraz wymienione produkty. Produkty zakupione w naszej firmie (rolety, żaluzje, markizy, silniki, sterowania) serwisowane są bezpłatnie w oparciu o warunki gwarancyjne danego produktu - gwarancja od 2 do 5 lat.
Usługi pogwarancyjne objęte są rękojmią przez okres od 1 do 3 miesięcy w zależności od stanu urządzenia, które jest naprawiane. W sytuacjach szczególnych, w usługach pogwarancyjnych (np. produkt jest bardzo zniszczony) firma Słoneczny Dom może:

  • Skrócić okres rękojmi na usługę naprawy.
  • Nie udzielić gwarancji.
  • Nie podejmować się napraw pogwarancyjnych.

Realizacje

Słoneczny Dom - Rolety i Markizy

Nasi Dostawcy

Słoneczny Dom - Rolety, Żaluzje i Markizy
logo somfy
logo doskonalemarkizy
logo selt
logo portosrolety
logo dragon gda
logo anwis
logo rolety aluprof
Top