Ładowanie

Szukaj w serwisie

+

Rolety zewnętrzne, markizy, żaluzje Trzebnica

Rolety zewnętrzne Trzebnica


Słoneczny Dom zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem rolet zewnętrznych w Trzebnicy i okolicach. Oferujemy bezpłatne pomiary i wycenę, chętnie doradzamy w stworzeniu idealnego rozwiązania dostosowanego konkretnie do Twoich potrzeb. Dzięki nam, w krótkim czasie od złożenia zamówienia, otrzymasz zgodne z oczekiwaniami rolety zewnętrzne w Trzebnicy.

Markizy Trzebnica


Markizy, które znajdziesz w naszej ofercie, mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie.  Trzebnica to jeden z obszarów, na którym oferujemy nasze usługi. Jeśli zależy Ci na funkcjonalności wybranego modelu, możesz zdecydować się na sterowane elektrycznie markizy w Trzebnicy. W kasetę markizy wbudowany jest silnik, którym sterujesz pilotem. Bez problemu możesz zmieniać ustawienie markizy — nawet siedząc na kanapie!

Żaluzje Trzebnica


Żaluzje w Trzebnicy gwarantują przyjemne zaciemnienie pomieszczeń, które przyda się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorami. Żaluzje wewnętrzne są eleganckie i stylowe, a zarazem łatwo utrzymać je w czystości. Są produktem chętnie wybieranym przez naszych Klientów z  Trzebnicy. Żaluzje fasadowe sprawdzą się w połączeniu z każdym rodzajem stolarki okiennej. Posiadają ruchome elementy poziome, tzw. lamele, które pozwalają płynnie regulować dopływ światła i ciepła.

klucz

Gwarancja


Gwarancja obejmuje usługi serwisowe oraz wymienione produkty. Produkty zakupione w naszej firmie (rolety, żaluzje, markizy, silniki, sterowania) serwisowane są bezpłatnie w oparciu o warunki gwarancyjne danego produktu - gwarancja od 2 do 5 lat.
Usługi pogwarancyjne objęte są rękojmią przez okres od 1 do 3 miesięcy w zależności od stanu urządzenia, które jest naprawiane. W sytuacjach szczególnych, w usługach pogwarancyjnych (np. produkt jest bardzo zniszczony) firma Słoneczny Dom może:

  • Skrócić okres rękojmi na usługę naprawy.
  • Nie udzielić gwarancji.
  • Nie podejmować się napraw pogwarancyjnych.

Chcesz wiedzieć więcej, brakuje potrzebnych informacji?

Zadzwoń: +48 71 360 81 37

Napisz: biuro@slonecznydom.com


Realizacje

Słoneczny Dom - Rolety i Markizy

O nas

Słoneczny Dom - Rolety, Żaluzje i Markizy

Polecam. Zamówiliśmy rolety zewnętrzne. Jesteśmy zadowoleni, wszystkie prace przebiegły sprawnie. Ekipa montażowa spoko, zostawili po sobie porządek. Dobry kontakt z właścicielem, fajnie doradził rozwiązanie zabudowy balkonu.
T.M.

Prace wykonane dokładnie i czysto - włącznie z wywozem wszystkich śmieci jakie powstały. Nic nie zostało "przy okazji" uszkodzone dzięki starannemu zabezpieczaniu okien, tarasu, ścian... a na koniec wysprzątane tak, że ciężko było znaleźć 1 kulkę styropianu w trawniku.
B.O.

Zdecydowanie polecam. Na każdym etapie realizacji pełen profesjonalizm. Od wyceny do montażu wszystko tak jak powinno być.
W.T.

Rewelacja! Pan zjadł zęby na roletach, chętnie doradza, pomaga. Życzę sobie aby każda firma miała takie podejście do klienta. Gorąco polecam! (ten od śrubek). Pozdrawiam.
P.W.

Absolutna 5 ! A jak byłaby taka możliwość to i 5+. Firma Słoneczny Dom Wrocław cechuje się ogromną kulturą pracy i doradztwa. Szybko, merytorycznie, sprawnie, rzetelnie, estetycznie i bez żadnego najmniejszego zarzutu. Polecam serdecznie każdemu!
M.Ż.

Wiedza co robią, zostawiają po sobie porządek, nie trzeba patrzeć im na ręce. Mogę jedynie Polecić.
B.P

Top